Instalirajte besplatnu mobilnu aplikaciju Online Radio Box na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!
Ne znate koja pesma se pušta na radiju? Upotrebite našu uslugu da je nađete! Naša lista sadržaja čuva listu numera stanice Kohina Radio za prethodnih 7 dana.
23:58 | Jochen Hippel - Lethal Xcess - Fortress of Methallycha (Level 5) - Atari ST |
23:50 | Prosonix - Mystery - C64 (6581r3) |
23:49 | Jason Page - Rainbow Islands - Amiga |
23:47 | Metal - Drughouse - C64 (6581r1) |
23:46 | Per Almered - Van Gogh - C64 (6581r4) |
23:44 | Capcom - Area 88 - Oil Field Base - Arcade |
23:42 | Nation XII - Gods - Into the Wonderful - Amiga |
23:37 | Paul van der Valk - Imploder 3 - Amiga |
23:35 | H. Sakimoto & M. Iwata - Magical Chase - Rampish Chase - PC Engine |
23:33 | Chris Hülsbeck - Turrican 2 - Metal Stars (Level 2.8) - Amiga |
23:29 | Karsten Obarski - Sleepwalk - Amiga |
23:26 | X-Ray - Cabil - Atari XL |
23:20 | Moby - Fury of the Furries - Castle 2 - PC/Adlib |
23:18 | Drax & Metal - Soul-John - PC/Adlib |
23:09 | Jochen Hippel - Lethal Xcess - Amiga |
23:07 | Tim Follin - Ghouls'n'Ghosts - Track 5 - Atari ST |
23:06 | Nasubi - Air Rescue - Panic Ocean - Sega Master System |
22:13 | Kenny Chou (C.C.Catch) - Zone 66 - Desert Heat - PC/SB |
22:03 | Glenn Gallefoss - Moonraker - C64 (6581r4) |
22:01 | Konami - Castlevania Adv. 2: Belmont's Revenge - Psycho Warrior - Game Boy |
21:58 | Moby - Pac-In-Time - Forest - PC/Adlib |
21:54 | Jochen Hippel - Lethal Xcess - Ruins of Methallycha (Level 1) - Atari ST |
21:52 | JV Dialog - Knight Move - Train - Famicom Disk System |
21:50 | Hiya! - Undercover Cops - Northern Barramundi - Arcade |
21:44 | Stéphane Picq - Dune - Theme - PC/Adlib |
21:42 | X-Ray and BeWu - Gray Set Willy - Atari XL |
21:41 | Zuntata - Ninja Warriors - JapaneseSmile - Arcade |
21:37 | Shogoon - Hopscotch - C64 (8580) |
21:33 | Karsten Obarski - Amegas Title - Amiga |
21:30 | Naoki Kodaka & Marumo - Blaster Master - Level 1 - NES |
21:26 | Volker Meitz (PRI) - Funky Stuff - C64 (8580) |
21:24 | X-Ray - Overmind - Atari XL |
21:22 | Glenn Gallefoss - Syncomatic - C64 (6581r4) |
21:18 | Wacek - Life In Forms - C64 |
21:16 | Tim Follin - Bionic Commando Level 2 - C64 |
21:13 | Tim & Geoff Follin - Spiderman and the X-Men in Arcade's Revenge - Select Screen - SNES |
21:11 | Akira Satou - Raiden - Rough and Tumble - Arcade |
21:09 | Irem - In the Hunt - Tune 09 - Arcade |
21:08 | Sound Team JDK - LOXanadu - Open Sesami - PC-88 |
21:04 | Metal - Hooligan - C64 (6581r4) |
21:02 | BSC - Mega Party 92 menu - Amstrad CPC |
21:00 | Iso - DBA 9 Intro - Atari ST |
20:01 | Konami Kukeiha Club - Axelay - Silence (Stage 4) - SNES |
20:00 | Konami Kukeiha Club - Akumajo Densetsu (Castlevania 3) - Evergreen - Famicom (VRCVI) |
19:57 | Wally Beben - Viking - C64 (6581r4) |
19:54 | Abaddon - Monotonique - C64 (8580) |
19:53 | Hiya! - Undercover Cops - Sarah Sowertty - Arcade |
19:51 | Iku Mizutani & Kouichi Yamanishi - Shatterhand - Tune 6 - NES |
19:48 | Hisayoshi Ogura (Zuntata) - The Ninja Warriors - Are You Lady? - Arcade |
19:46 | Harumi Fujita - Bionic Commando - Stage 1 - Arcade |
19:45 | Johannes Bjerregaard - Omega Force - C64 (6581r4) |
19:41 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Zimxusaf I - C64 (6581r1) |
19:37 | Damo - Funktion - Atari ST |
19:32 | Yasuhiro Takagi (YAS) - GP Rider - Time Attack - Arcade |
19:30 | Koji Kondo - Zelda 2 - Title - Famicom Disk System |
19:26 | Jochen Hippel - Chambers of Shaolin - Test of Balance - Amiga |
19:24 | Hiroaki Yoshida - Psycho-Nics Oscar - Psycho-Nics Generation - Arcade |
19:22 | Irem - Gunforce - Track 4 - Arcade |
19:19 | Sound Team JDK - LOXanadu - Legend of the Wind - PC-88 |
19:16 | Technosoft - Hyper Duel - Black Rain - Arcade |
19:14 | Sound Team JDK - LOXanadu - Dawn of Makria - PC-88 |
19:09 | Barry Leitch - TFX - In-game 1 - PC (CM-32L) |
19:07 | BSC - Zap't'balls tune 1 - Amstrad CPC |
19:06 | Tomoko Sasaki - Ristar - Next Cruise (Ending 2) - Mega Drive |
19:00 | Rob Hubbard - Monty on the Run - C64 |
18:58 | Motomi Wada - Pocket Puyo Puyo 2 - Track 6 - GameBoy |
18:52 | Jochen Hippel - Lethal Xcess - Desert of no Return (Level 2) - Atari ST |
18:47 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Drum 'em subtune 1 - C64 (6581r4) |
18:37 | Jochen Hippel - Astaroth Levels 1-3 - Amiga |
18:34 | Jochen Hippel - Lethal Xcess - Volcanic Plateaus (Level 4) - Atari ST |
18:31 | Jeff - 6581 House - C64 (6581r4) |
18:29 | Nobuo Uematsu - Final Fantasy 3 Relm - SNES |
18:27 | Brian Johnston - Hired Guns Title - Amiga |
18:20 | Orcan - Breakpoint - C64 (8580) |
18:19 | Nasubi - Air Rescue - Fire Storm - Sega Master System |
18:15 | Moby - Fury of the Furries - Mountain 2 - PC/Adlib |
18:12 | Jochen Hippel - Spinning Wheels - Faith - Atari ST |
18:07 | Reyn Ouwehand - Peppered Pizza - C64 (6581r4) |
18:02 | Jochen Hippel - Ghost Battle Level 2 - Atari ST |
17:59 | Masanori Yuge - Tatsujin Oh - Live in Future - Arcade |
17:53 | Rob Hubbard - Master of Magic - C64 (6581r1) |
17:51 | Geir Tjelta - Beyond - C64 (6581r1) |
17:47 | Reyn Ouwehand - Last Ninja 3 Intro - C64 |
17:46 | Unknown - Satoru Nakajima F1 Hero GP WC 91 - G.Bergir - GameBoy |
17:38 | Keith Tinman - RoboCop 2 - Title - Amiga |
17:33 | Jeff - Cyberworld - C64 (6581r4) |
17:32 | Chris Hülsbeck - Great Giana Sisters Title - C64 |
17:28 | Jochen Hippel - Ghost Battle Level 1 - Atari ST |
17:25 | Ben Daglish - Rainbow Dragon - C64 (6581r4) |
17:23 | Scavenger - Crapman tune 06 - Atari ST |
17:21 | Irem - R-Type Leo - Track 2 - Arcade |
17:19 | Tokuhiko Uwabo - Castle of Illusion Starring Mickey Mouse - Ghosts 2 - Mega Drive |
17:16 | Scavenger - Punish Your Machine - Leif Rullar - Atari ST |
17:13 | 505 - Dosk - Atari ST |
17:10 | Agemixer - Voe Taevas - C64 (8580) |
17:08 | Chris Hülsbeck & Rudolf Stember - The Secret of Monkey Island - Title - Amiga |
17:06 | Jeroen Tel - Tomcat - C64 (6581r1) |
17:02 | Agemixer - Strobosphere 2 - C64 (8580) |
16:59 | Karsten Obarski - Jackdance - Amiga |
16:56 | Dma-Sc - Forgotten Figures - Atari ST |
16:54 | Konami - Lagrange Point - Tune 16 - Famicom (VRC-7) |
16:50 | Jeroen Tel - Outrun Europa - C64 (6581r4) |
16:48 | Blues Muz (Bakewell&Gallefoss) - Chaos 2000 - C64 |
16:43 | 505 - Manic - Atari ST |
16:40 | Konami - Lagrange Point - Tune 24 - Famicom (VRC-7) |
16:37 | Matt Gray - Quedex - Loader - C64 (6581r4) |
16:34 | Stéphane Picq - MegaRace - Terminal City - PC/Adlib |
16:31 | Zardax - Cucumberjuice 2 Note - C64 (6581r4) |
16:23 | Tim Follin - Ghouls 'n' Ghosts - Title - Amiga |
16:17 | Timbral - Junkie 2149 - Atari ST |
16:14 | SNK - P.O.W. - Title - Arcade |
16:09 | M. Shinoda - Soleil - Big Boss Battle - Mega Drive |
16:06 | Richard Munns - Plastron Ingame - Atari XL |
16:03 | Matt Furniss - Laser Squad - Pick Equipment - PC/MT-32 |
15:59 | Kim Christensen (Future Freak) - Rocky Star Intro - C64 |
15:55 | Kim Christensen (Future Freak) - Rocky Star - C64 (6581r4) |
15:53 | Fred Gray - Firefly - C64 (6581r1) |
15:44 | Rob Hubbard - Jupiter Probe - Atari ST |
15:41 | Sega Sound Team - Super Monaco Grand Prix - Concentration - Mega Drive |
15:39 | Jesper Kyd - Sub Terrania - Power Flower II - Mega Drive |
15:38 | Kaneko - Air Buster - Out of Gravity (Round 4) - Arcade |
15:36 | Konami Kukeiha Club - Gradius III - Good Luck! - SNES |
15:29 | Sten Lysholm Larsen (SLL) - Guardian Dragon - Amiga |
15:27 | Scavenger - Crapman tune 10 - Atari ST |
15:21 | Antti Hannula (Flex) - Celestial Fantasia - C64 (8580) |
15:19 | Sega Sound Team - Super Monaco Grand Prix - Exhaust Fumes - Mega Drive |
15:18 | Flotsam - Complex Demo - C64 (6581r4) |
15:16 | Stéphane Picq - Purple Saturn Day - Amstrad CPC |
14:50 | Tao - Shifter - Atari ST |
14:24 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Ocean Reloaded - C64 (6581r4) |
14:20 | Kenny Chou (C.C.Catch) - Zone 66 - Plantation Crash - PC/SB |
14:18 | Chris Hülsbeck - Turrican 2 - Concerto for Laser and Enemies (Level 3.1) - Amiga |
14:16 | Konami - Ai Senshi Nicol - Tune 2 - Famicom Disk System |
14:13 | Moby - Pac-In-Time - Desert - PC/Adlib |
14:10 | Pretty K.N. - Super Hang On - Winning Run - Arcade |
14:05 | Yasuhiro Takagi (YAS) - GP Rider - The Perfect Power - Arcade |
14:01 | Tim Follin - Led Storm Level 5 - Amiga |
13:57 | Rob Hubbard - Warhawk - C64 |
13:50 | Jeroen Tel - Robocop 3 - C64 (8580) |
13:48 | Maestro - Endless Dream - Atari XL |
13:43 | Jochen Hippel - Lethal Xcess - The Evil Garden (Level 3) - Atari ST |
13:41 | Konami - Lagrange Point - Tune 20 - Famicom (VRC-7) |
13:37 | Jammer - Sky Flight - C64 (8580) |
13:34 | Snap - The Picadelly - C64 (6581r4) |
13:33 | Volker Meitz (PRI) - Pool Party - C64 (8580) |
13:29 | Dma-Sc - Bubble Days - Atari STe |
13:28 | Konami Kukeiha Club - Nemesis 2 Level X2 - MSX |
13:23 | Yasunori Mitsuda - Chrono Trigger - To Far Away Times - SNES |
13:22 | Konami Kukeiha Club - Salamander End - Famicom |
13:20 | Toshikazu Tanaka - Chopper I - Mission 1,4 - Arcade |
13:17 | Chris Hülsbeck - R-Type - Title - C64 (6581r1) |
13:13 | Rob Hubbard - Chimera Main Theme - C64 (6581r4) |
13:10 | Masatoshi Ikariko - Solid Snake (Zanziber Breeze) - MSX2 |
13:08 | H. Sakimoto & M. Iwata - Magical Chase - Ripple no Theme (Version A) - PC Engine |
12:59 | Tim Kleinert - Graphixmania 2 part 6 - C64 (6581r4) |
12:57 | Konami Kukeiha Club - Nemesis 2 Level 1 - MSX |
12:55 | Jeff - Arsch Blumen - C64 (6581r4) |
12:53 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Pickpocket - Main - GameBoy |
12:51 | Tatsuya Uemura - Outzone - Stage 1 - Arcade |
12:48 | Toshikazu Tanaka - Chopper I - Mission 3,6 - Arcade |
12:41 | Rob Hubbard - Lightforce - C64 |
12:38 | AMJ - SYS4096 - C64 |
12:35 | Agemixer - Nightshift - C64 (8580) |
12:30 | Volker Meitz (PRI) - Slap Chill Out - C64 (8580) |
12:28 | Barry Leitch - Lotus Turbo Challenge 2 - Bootup - Amiga |
12:26 | Hirokazu Tanaka - Metroid - Title - NES |
12:23 | Jeroen Tel - Alternative Fuel - C64 (6581r3) |
12:20 | Jaleco - Cybattler - 0x0b - Arcade |
12:15 | Rob Hubbard - Thundercats - C64 (6581r1) |
12:12 | SMC - Life In General - C64 (6581r4) |
12:08 | Jammer - Latex Sensations - C64 (8580) |
12:05 | Y. Koshiro / M. Kawashima - SOR2 - Jungle Base - Mega Drive |
11:56 | Virgill - Hot Dots Demo - High Density - Amiga |
11:55 | Jedi - Virtual Escape (Sector 1) - Intro - Atari ST |
11:53 | David Whittaker - Armageddon Man - C64 (6581r4) |
11:51 | Naoki Kodaka & Marumo - Blaster Master - Level 2 - NES |
11:45 | Tao - Do Things Intro - Atari ST |
11:40 | Targhan - DemoIzArt - Landscape - Amstrad CPC |
11:37 | Martin Galway - Rambo First Blood Part II - C64 |
11:34 | Bewu, X-Ray, and Greg - Let It Roll - Atari XL |
11:32 | David Dunn - Elite - Docking Computer - C64 (6581r1) |
11:30 | Captain Sensible - Sensible Soccer - Amiga |
11:27 | Ben Daglish - Switchblade - Title - Amiga |
11:26 | Bandai - Digimon Adventure Anode Tamer - Map - Wonderswan |
11:19 | Sega - Ashura - We Fight for Friends (Odd Number Screen) - Sega Master System |
11:17 | Konami Kukeiha Club - Axelay - Return to Mother - SNES |
11:07 | Richard Joseph - Speedball 2 Title - Amiga |
10:57 | Konami Sound Team - Contra Hard Corps - Yoru No Nikusyokujyu - Mega Drive |
10:51 | Blues Muz - Olledunk - C64 (6581r4) |
10:49 | Sega Sound Team - Super Monaco Grand Prix - Contentment - Mega Drive |
10:48 | David Whittaker - Trantor the Last Startrooper - Amstrad CPC |
10:42 | Jam Cracker - Crusaders 3 - Amiga |
10:40 | NCS Corp. - Gynoug - Intro - Mega Drive |
10:39 | Konami Kukeiha Club - Akumajo Densetsu (Castlevania 3) - Flash Back - Famicom (VRCVI) |
10:36 | STu - Dead Hacker - Atari ST |
10:33 | Reyn Ouwehand - Blackmail Tune 1 - C64 (6581r4) |
10:30 | Shogoon - Fun Factory - C64 (8580) |
10:25 | Jeroen Tel - Cybernoid II - C64 |
10:21 | Neil Baldwin - Hero Quest - Ingame - NES |
10:19 | Zuntata - Metal Black - Time - Arcade |
10:17 | Richard Munns - Tube Baddies - Ingame - Atari XL |
10:14 | Fanta - Natural Cause of Life - C64 (8580) |
10:05 | Jonathan Dunn - Operation Wolf - C64 (6581r1) |
10:03 | Antony Crowther - R1D1 - C64 (6581r1) |
10:00 | Konami Kukeiha Club - SD Snatcher - Coda - MSX2 |
09:55 | Rob Hubbard - Saboteur II - C64 (6581r1) |
09:54 | Konami Kukeiha Club - Castlev.BL - Beginning - Mega Drive |
09:50 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Broken Ass! - C64 (6581r4) |
09:49 | Konami Kukeiha Club - Salamander Level X3 - MSX |
09:45 | Keishi Yonao - Neural Gear - Akuukan - X68000 |
09:42 | Orcan - Life Sun Death - C64 (8580) |
09:39 | Jammer - For Rock'n'Role No. 27 - C64 (8580) |
09:35 | Kenny Chou (C.C.Catch) - Rmuzik0 - subtune 02 - PC/SB Pro |
09:31 | Filip Oscadal - Microx - Atari XL |
09:26 | Jochen Hippel - Ghost Battle Loader - Atari ST |
09:23 | Jesper Kyd - Sub Terrania - Start Sequence - Mega Drive |
09:19 | Konami Kukeiha Club - F-1 Spirit - Street Collection - MSX |
09:18 | Titus - Wild Streets - Amstrad CPC |
09:15 | Yasuhiro Takagi (YAS) - Turbo Outrun - Rush a Difficulty - Arcade |
09:12 | Tony Williams - ONMLemmings - Not At All S... - PC/Adlib |
09:08 | Christian Bjørklund - Slam Tilt - Intro - Amiga |
09:03 | Jonathan Dunn - Ocean Loader 4 - C64 (6581r4) |
09:01 | Tim Wright - Lemmings - Tim 3 - PC/Adlib |
08:57 | Matt Gray - The Last Ninja 2 - The Final Battle loader - C64 (6581r4) |
08:51 | Big Alec - Stand Up (ST-News 10.2) - Atari ST |
08:50 | Konami Kukeiha Club - F-1 Spirit - F-1 Spirit - MSX |
08:46 | Mitch and Dane - Gloria - C64 (6581r4) |
08:43 | Kenny Chou (C.C.Catch) - Zone 66 - Foreign Shores - PC/SB |
08:40 | VIP - Oded - C64 (8580) |
08:39 | Richard Munns - Tube Baddies - Main - Atari XL |
08:34 | Hiro - Enduro Racer - Main BGM - Arcade |
08:30 | analmux - Instrumentarium Remix 1 - Atari XL |
08:27 | Toshikazu Tanaka - Chopper I - Mission 7 - Arcade |
08:26 | Sega - Sonic the Hedgehog 2 - Hidden Palace Zone - Mega Drive |
08:24 | Tomoko Sasaki - Ristar - Pray!!Pray!!Play!! (Opening Theme 2) - Mega Drive |
08:21 | Shogoon - Ritual II tune 2 - C64 (8580) |
08:19 | Konami Kukeiha Club - Contra III - Cease Fire - SNES |
08:15 | Rob Hubbard - Phantoms of the Asteroid - C64 (6581r1) |
08:13 | Mixer - Elysion Intro/Loader - C64 (6581r4) |
08:11 | Konami - Lagrange Point - Tune 17 - Famicom (VRC-7) |
08:06 | Irem - Lethal Thunder - 0x05 - Arcade |
08:02 | Orcan - Technological Memories - C64 (8580) |
07:58 | Kenny Chou (C.C.Catch) - Zone 66 - War Plains - PC/SB |
07:54 | Filip Oscadal - Lemmings Intro - Atari XL |
07:51 | Barry Leitch - TFX - Yugo - PC (CM-32L) |
07:49 | David Dunn - Jump Jet - C64 (6581r1) |
07:45 | Alien Sex Fiend and Barry Leitch - Inferno - Space 1 - PC/MT-32 |
07:42 | Chris Hülsbeck - Turrican 2 - The Desert Rocks (Level 1.1) - Amiga |
07:40 | ISO - Instinctively - Atari ST |
07:38 | Zuntata - Raimais - 0x06 - Arcade |
07:34 | Hein Holt - Ticking Timebomb - C64 (8580) |
07:30 | Filip Oscadal - Vaxeen 4U - Atari XL |
07:27 | Johannes Bjerregaard - Sweet - C64 (6581r4) |
07:25 | Follin Brothers - Silver Surfer Tune 6 - NES |
07:24 | Tokuhiko Uwabo - Castle of Illusion Starring Mickey Mouse - Wharf - Mega Drive |
07:22 | Hirokazu Tanaka - Metroid - Kraid - NES |
07:20 | Tomasz Majewski - Fanatic - Atari XL |
07:16 | Yuzo Koshiro - SOR2 - Alien Power - Mega Drive |
07:13 | MSG - Chu Chu Rocket - BGM 09 - Atari ST |
07:10 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Starion Intro - C64 |
07:04 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Adventure - C64 (6581r1) |
07:01 | Tomoko Sasaki - Ristar - Splash Down!! (Round 2-1) - Mega Drive |
06:55 | Jesper Kyd - Red Zone - Night Mission - Mega Drive |
06:52 | Katsuhiro Hayashi (Funky K.H.) - Galaxy Force - Take Back - Arcade |
06:50 | R. Ouwehand & J. Bjerregaard - Flimbo's Quest Title - C64 (8580) |
06:47 | Jaleco - Cybattler - 0x06 - Arcade |
06:40 | Chris Hülsbeck - Turrican II - Title - Amiga |
06:37 | Jeroen Tel - Deel 3 - C64 |
06:35 | EIA - Barf - Atari ST |
06:34 | 505 - Rectangular Waves - Atari ST |
06:33 | Blues Muz - Cybermist - C64 (6581r4) |
06:23 | Konami Kukeiha Club - Nemesis 2 Intro - MSX |
06:20 | Irem - Lethal Thunder - 0x09 - Arcade |
06:18 | Tomas Danko - Back to Bassix - C64 (8580) |
06:16 | Scortia - Nebulas - C64 (8580) |
06:14 | Yumiko Kanki - F-Zero - White Land I - SNES |
06:13 | Konami Kukeiha Club - Gradius Interstellar Assault - Dodge - GBC |
06:10 | STu - Machine - Atari ST |
05:59 | Konami - Akumajo Dracula - Simon's Theme - X68000 |
05:55 | Johannes Bjerregaard - Thunderforce - Docs - C64 (6581r4) |
05:53 | David Whittaker - Mr. Heli - Atari ST |
05:50 | Jochen Hippel - TEX - Ooh Crikey Wot a Scorcher - Your Mind Is My Ashtray - Atari ST |
05:44 | Nobuyuki Aoshima - Silpheed - PC/MT-32 |
05:42 | Nasubi - Air Rescue - Breakdown Darkstar - Sega Master System |
05:41 | Sound Team JDK - LOXanadu - Glacies - PC-88 |
05:39 | Chris Hülsbeck - Turrican 2 - The Great Bath (Level 2.3) - Amiga |
05:37 | Irem - Lethal Thunder - 0x02 - Arcade |
05:36 | Konami Kukeiha Club - Nemesis 3 Level 1 - MSX |
05:31 | Volker Meitz (PRI) - Multirock - C64 (8580) |
05:28 | 505 - hybrid - Atari ST |
05:27 | Konami Kukeiha Club - Akumajo Densetsu (Castlevania 3) - Riddle - Famicom (VRCVI) |
05:25 | Konami Kukeiha Club - Gradius Interstellar Assault - Break Out - GBC |
05:23 | Hiro - Fantasy Zone - Opa-Opa! - Arcade |
05:20 | Scavenger - Please Wait - Atari ST |
05:17 | Jaleco - Cybattler - 0x05 - Arcade |
05:13 | Stéphane Picq - MegaRace - Factory Land - PC/Adlib |
05:12 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Ikari Intro - C64 |
05:08 | Yuzo Koshiro - SOR2 - Too Deep - Mega Drive |
05:06 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Beastie Boys Intro - C64 (6581r4) |
05:04 | Konami - Lagrange Point - Tune 19 - Famicom (VRC-7) |
04:58 | Martin Galway - Wizball - C64 (6581r1) |
04:54 | Yip - BMX Kidz Highscore - C64 (6581r4) |
04:52 | Rob Hubbard - Jupiter Probe - Atari ST |
04:51 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Ikari Intro - C64 |
04:49 | Chris Hülsbeck - Masterblazer - Museum - Amiga |
04:45 | Valtone - Project S-11 - Mud Level - GameBoy |
04:42 | Zuntata - Rastan Saga II - The Big Swords (Ending) - Arcade |
04:40 | Capcom - Area 88 - Armory - Arcade |
04:38 | Konami Kukeiha Club - Axelay - Return to Mother - SNES |
04:36 | Olof Gustafsson - Pinball Dreams - Nightmare - Amiga |
04:31 | Scavenger - Synergy Megademo Symbiosis - Atari ST |
04:29 | Iku Mizutani & Kouichi Yamanishi - Shatterhand - Tune 6 - NES |
04:27 | Piotr Swierszcz - Scream - Atari XL |
04:25 | H. Sakimoto & M. Iwata - Magical Chase - Ripple no Theme (Version A) - PC Engine |
04:23 | Matt Furniss - ResQ - 3D Bonus Section - Mega Drive |
04:20 | Abaddon - Hamlet - C64 (8580) |
04:14 | Moby - Fury of the Furries - Lagoon 2 - PC/Adlib |
04:10 | Jochen Hippel - Chambers of Shaolin - Test of Balance - Amiga |
04:08 | Blues Muz and Dwayne Bakewell - Coffee for 4 - C64 (6581r4) |
04:06 | Toshiaki Tomizawa - Vimana - Bit Man - Arcade |
03:58 | Tim Kleinert - Graphixmania 2 part 6 - C64 (6581r4) |
03:54 | Jochen Hippel - Enchanted Land Track 3 - Amiga |
03:52 | Hirokazu Tanaka - Metroid - Kraid - NES |
03:50 | Mitch and Dane - Magnetic Moons - C64 (6581r4) |
03:47 | Geoff & Tim Follin - Plok! - Creepy Crag - SNES |
03:45 | Hiroaki Yoshida - Heavy Barrel - Conclusion - Arcade |
03:41 | Laxity - Schmold School - C64 (6581r4) |
03:40 | Grzegorz Kwiatek - Cubeniculosis - Atari XL |
03:38 | Konami Kukeiha Club - Pop'n Twinbee - Village Sky - SNES |
03:35 | Johannes Bjerregaard - Stormlord V2 - C64 (6581) |
03:31 | Tim Follin - Raw Recruit - Spectrum 128k |
03:28 | Daf - Christmas Compo - C64 (8580) |
03:25 | Capcom - King of Dragons - Vagrant (Stage 4) - Arcade |
03:22 | Alien Sex Fiend and Barry Leitch - Inferno - Moon Toon - PC/MT-32 |
03:19 | Jochen Hippel - There Are Many Sheep In O.M. - Atari ST |
03:16 | Hiroaki Yoshida - Psycho-Nics Oscar - Hard Rush - Arcade |
03:14 | Capcom - Carrier Air Wing - Mission 3 - Arcade |
03:13 | Konami Kukeiha Club - Nemesis 3 Level X1 - MSX |
03:10 | Ben Daglish - Super Scramble Simulator - Menu - Amstrad CPC |
03:03 | Johannes Bjerregaard - Nightdawn - Track 2 - C64 (6581r4) |
03:00 | Johannes Bjerregaard - Sweet - C64 (6581r4) |
02:57 | Ben Daglish - Venom Strikes Back (Mask III) - Amstrad CPC |
02:50 | Tim Kleinert - Arcade Intro - C64 (6581r4) |
02:48 | Konami - Lagrange Point - Tune 21 - Famicom (VRC-7) |
02:46 | Banpresto - Super Robot Taisen Compact 2 - Bakuryuu - Wonderswan |
02:44 | UPL - Atomic Robokid - BGM E - Arcade |
02:41 | Glenn Gallefoss - Moonraker - C64 (6581r4) |
02:39 | SNK - P.O.W. - Round 2 - Arcade |
02:35 | Glenn Gallefoss - Electronic Transfer - C64 (6581r1) |
02:33 | SNK - Fatal Fury First Contact - BGM 14 - Neo-Geo Pocket |
02:29 | Abaddon - In Deep Freeze - C64 (8580) |
02:27 | Capcom - Area 88 - Special Round - Arcade |
02:26 | Capcom - Carrier Air Wing - Mission 1 - Arcade |
02:25 | Bandai - Digimon Adventure Anode Tamer - Map - Wonderswan |
02:24 | Jedi - Virtual Escape (Sector 1) - Intro - Atari ST |
02:21 | Jonathan Dunn - Robocop - C64 (6581r1) |
02:16 | Ron Klaren - The Plague - Ingame - Amiga |
02:14 | H. Sakimoto & M. Iwata - Magical Chase - Rampish Chase - PC Engine |
02:10 | Neil Baldwin - Magician - Title - NES |
02:06 | Zuntata - Ninja Warriors - JapaneseSmile - Arcade |
02:03 | Abaddon - Funky - C64 (8580) |
02:00 | SMC - Miss Rubberbutt - C64 (6581r4) |
01:57 | Agemixer - Lightspeed - C64 (8580) |
01:56 | Tokuhiko Uwabo - Castle of Illusion Starring Mickey Mouse - Steamboat - Mega Drive |
01:53 | Jason Brooke - Vixen - C64 |
01:51 | Motomi Wada - Pocket Puyo Puyo 2 - Track 6 - GameBoy |
01:47 | Allister Brimble - Alien Breed Special Edition - Title - Amiga |
01:44 | Nobuyuki Aoshima - Silpheed - PC/MT-32 |
01:42 | Volker Meitz (PRI) - Pool Party - C64 (8580) |
01:40 | Sega - Sonic Pocket Adventure - Aquatic Relix Act 1 - Neo-Geo Pocket |
01:39 | Motomi Wada - Pocket Puyo Puyo 2 - Track 12 - GameBoy |
01:34 | Allister Brimble - Full Contact - Intro - Amiga |
01:31 | Richard Joseph - James Pond 2: Robocod - Title - Amiga |
01:29 | Hiya! - Undercover Cops - Than Hawk Anger - Arcade |
01:25 | Agemixer - Eternal Light - C64 (8580) |
01:22 | Thomas E. Petersen (Laxity) - Laxace - C64 (6581r4) |
01:20 | Capcom - Area 88 - Forest Fortress - Arcade |
01:18 | SNK - Fatal Fury First Contact - BGM 12 - Neo-Geo Pocket |
01:16 | Koji Kondo - Zelda 2 - Title - Famicom Disk System |
01:12 | Katsuhiro Hayashi (Funky K.H.) - Galaxy Force - BeyondTheGalaxy - Arcade |
01:09 | Kaneko - Air Buster - Death Circus (Round 6) - Arcade |
01:06 | Glenn Gallefoss - GRG In Cyberspace - C64 |
01:04 | Kaneko - Air Buster - Final Boss 1 - Arcade |
01:02 | SMC - The Breakout - C64 (6581r4) |
01:00 | Konami Kukeiha Club - Axelay - Colony (Stage 2) - SNES |
00:57 | Tamayo Kawamoto - Ghouls'n'Ghosts Game Complete - Arcade |
00:52 | Karsten Obarski - Sleepwalk - Amiga |
00:50 | Tokuhiko Uwabo - Castle of Illusion Starring Mickey Mouse - Ghosts 2 - Mega Drive |
00:43 | Jeroen Tel - That's the Way It Is - Main - C64 (6581r4) |
00:42 | Sound Team JDK - LOXanadu - Lord of the Castle - PC-88 |
00:36 | Konami - Akumajo Dracula - Simon's Theme - X68000 |
00:32 | Tim & Geoff Follin - Spiderman and the X-Men in Arcade's Revenge - Gambit - SNES |
00:30 | Tomoko Sasaki - Ristar - Star Humming (Ending 1) - Mega Drive |
00:26 | Tim Follin - Bionic Commando Level 1 - C64 |
00:24 | Konami Kukeiha Club - Nemesis 3 Level 1 - MSX |
00:22 | Snap - The Picadelly - C64 (6581r4) |
00:20 | Konami - Akumajo Dracula - Moon Fight - X68000 |
00:14 | Rob Hubbard - Jet Set Willy - Atari XL |
00:12 | Yasunori Mitsuda - Chrono Trigger - Delightful Spekkio - SNES |
00:10 | Iku Mizutani & Kouichi Yamanishi - Shatterhand - Tune 5 - NES |
00:07 | Jochen Hippel - Chambers of Shaolin - Modu Attack - Amiga |
00:04 | Naoki Kodaka & Marumo - Blaster Master - Level 2 - NES |
00:03 | Jochen Hippel - Enchanted Land Track 2 - Amiga |
00:00 | Scortia - Nebulas - C64 (8580) |
Instalirajte besplatnu Online Radio Box aplikacija aplikaciju na svom pametnom telefonu i slušajte svoje omiljene radio stanice preko interneta - gde god da ste!